В Україні впав попит на оренду комерційної нерухомості

 Зa “кaрaнтинний” рік в Укрaїні знaчнo знизився пoпит нa oрeнду кoмeрційнoї нeруxoмoсті, і тaкa ситуaція збeрeжeться в нaйближчoму мaйбутньoму.

Прo цe кoрeспoндeнту УНН рoзпoвів кeрівник кoмітeту з інфoрмaційниx тexнoлoгій тa аналітики Асоціації фахівців нерухомості України Едуард Бразас.

“Попит держи оренду комерційної нерухомості дійсно впав, около чому на всі типи нерухомості, вслед за винятком хіба що складської нерухомості, яка сразу користується попитом. Є в принципі види бізнесу, які добре себя почувають. Саме вони с ходу є драйверами попиту — це медичні установи, служби доставки, тетка, що працює возьми винос, на доставку”, — сказав він.

Си, за словами експерта, IT-компанії продовжують орендувати офіси, і у них є достатньо большой вибір, але вони маловыгодный можуть закрити всі пропозиції в ринку.

Окрім того, Бразас повідомив, що около розумній грошовій політиці орендодавців багато офісних та торгових приміщень здаються. “Інше питання, що раніше це відбувалося вслед за тиждень-півтора, а враз може і кілька місяців сверху ринку стояти, поки власник малограмотный приведе свої побажання у відповідність з попитом. Але якщо брати по мнению ринку, то вакантних комерційних приміщень є десь у районі 15%”, — пояснив він.

Також, ради його словами, в умовах карантину відбуваються і коригування после ставками орендної плати. “Одновременно зележно від того статусу, який є в тому чи іншому регіоні, як обыкновение відбуваються точкові нові домовленості получи и распишись конкретний місяць либо на конкретний часовий проміжок. Шпиндель оголосили карантин, орендарі та орендодавці сіли і проговорили орендну плату”, — зазначив співрозмовник.

Відповідаючи нате запитання, коли чекати поліпшення ситуації нате ринку оренди комерційної нерухомості, Бразас відповів: “Якщо у нас один раз в два тижні будуть оголошувати локдаун, ставатиме тільки гірше. Якщо впредь до влади дійде, що вбивати бізнес никак не дорівнює боротьбі з коронавірусом, ведь тоді у нас добродетель-мінус все вирівняється. Я маловыгодный бачу великих чітких перспектив, що после этого у нас завтра и старый и малый покращиться. Ось така постоянно погана ситуація если в найближчому майбутньому”.

Експерт розповів, що в Україні бери ринку нерухомості спостерігається зростання цін держи продаж житла, а також отнюдь не слабшає інтерес давно покупок у новобудовах.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.